اخبار

حضور در نمایشگاه نانوچین سال ۱۳۹۴ (Chinano 2015)

AwardPics/158_1.jpgنمایشگاه Chinano ۲۰۱۵ در تاریخ ۶ تا ۸ آبان ماه سال جاری در شهر سوژو چین با حضور ۲۳۰ شرکت فعال در زمینه فناری نانو از جمله ۹ شرکت ایرانی برگزار شد.
به نقل از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، نمایشگاه �Chinano ۲۰۱۵� با حضور ۲۳۰ شرکت فعال نانو در چین برگزار شد. در این نمایشگاه شرکت‌‌های دانش بنیان �اکسیر نانوسینا�، �پارسا پلیمر شریف�،� PNF�، �فناوران نانومقیاس�، �توانا (آزمایشگاه‌های آموزشی)�، �آدیکو�، �سوین پلاسما�، �بهران فیلتر� و �آریا پلیمر� حضور داشتند.

فناوران ایرانی حاضر در این بخش به ارائه و معرفی محصولات و تجهیزات فناوری نانو ساخته شده در ایران پرداختند. ستاد توسعه فناوری نانو و شرکت‌های ایرانی فعال در حوزه فناوری نانو نیز علاوه بر حضور در این نمایشگاه در دیگر برنامه‌های �Chinano ۲۰۱۵� با هدف معرفی محصولات و تجهیزات نانویی ساخت ایران و افزایش تبادلات اقتصادی در این زمینه حضوری پر رنگ داشتند.

از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه �International round table� بوده که برای سومین بار و با حضور نمایندگان ۱۲ کشور از جمله ایران، کانادا، آلمان و مالزی با هدف معرفی برنامه‌ها و سیاست‌های کشورهای مختلف در زمینه توسعه فناوری نانو و همچنین معرفی پروژه‌های منتخب کشورها برگزار شد.

در سومین میزگرد جهانی فناوری نانو �Chinano۲۰۱۵ � از ایران، سعید سرکار، دبیر ستاد توسعه فناوری نانو از جمله سخنران‌های بخش اول این رویداد بود که به معرفی نانو در ایران پرداخت. همچنین در بخش معرفی پروژه‌های صنعتی منتخب فناوری نانو نیز کارشناسی از شرکت‌ �بهران فیلتر� محصول نانوفیلترهای نیروگاهی این شرکت را معرفی کرد.

همچنین سرکنسول جدید جمهوری اسلامی ایران، علیرضا ایروش در شانگهای، به مدت ۳ ساعت از دستاوردهای نانو ایران در غرفه بازدید داشت.AwardPics/158_2.jpg          AwardPics/158_3.jpg


بازگشت