دستگاه تست مدیای فیلتر/ ماسک تنفسی

ProductPics/12_Main.jpg


دستگاه تست فیلتر/ ماسک تنفسی شرکت فناوران نانومقیاس (FT150PA ،FT200PO و FT200PS) قابلیت ارزیابی راندمان و افت فشار مدیا‌های گوناگونی از فیلتر و ماسک تنفسی را دارا است. این دستگاه از آیروسل نمک/روغن یا گرد و غبار اتمسفری جهت تعیین این پارامترها استفاده می‌کند. دستگاه تست فیلتر/ ماسک تنفسی فناوران نانومقیاس برای ارزیابی مدیاهای فیلتری که در تولید ماسک‌های تنفسی و فیلترهای هوا استفاده می‌شوند قابل استفاده است.


این دستگاه حاوی یک شمارنده دقیق ذرات (۶ کانال ذرات: ۰/۳، ۰/۵، ۱، ۲/۵، ۵ و ۱۰ میکرومتر) است که جهت شمارش ذرات تولید شده توسط ژنراتور ذرات نمک/روغن یا گرد و غبار اتمسفری برای محاسبه راندمان فیلتراسیون استفاده می‌شود. علاوه بر این، این دستگاه قابلیت محاسبه نفوذپذیری هوا و افت فشار مدیاهای فیلتر و ماسک تنفسی را به شکل خودکار دارا است.
FT200PO و FT200PS از یک شمارنده ذرات جهت شمارش ذرات جریان بالادست و پایین‌دست استفاده می‌کند. اطلاعات بدست آمده به شکل خودکار ذخیره می‌شود و قابلیت کپی کردن گزارش آزمون توسط پرینتر نصب شده بر دستگاه را دارد.
دستگاه تست فیلتر/ ماسک تنفسی شرکت فناوران نانومقیاس راندمان و افت فشار مدیای فیلتر و ماسک تنفسی را طبق استانداردهای BS EN 143، BS EN 149، BS EN 779، ISO 16890، ISO 16900-3، ISO 11155-1 و ISO 5011 ارزیابی می‌کند.

شرکت فناوران نانومقیاس خدمات ارزیابی مدیای فیلتر/ ماسک تنفسی به مشتریان گرامی ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات در رابطه با نحوه ثبت خدمات و هزینه هر تست با شماره تماس: ۰۲۱۵۶۷۱۶۲۲۱-۰۲۱۵۶۷۱۶۲۳۵-۰۲۱۵۶۷۱۶۲۳۶ تماس بگیرید.

دانلود

گواهی نامه ها

درخواست پیام