در رسانه ها

مصاحبه مجله دنیای سرمایه گذاری با نادر نادری: فضای کسب و کار در ایران متاثر از محدودیت های مالی و سلیقه ای

AwardPics/118_1.jpgبیست و پنجمین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" در 6 سرفصل شامل دنیای سرمایه، پرونده ویژه، دنیای انرژی، دنیای صنعت (فناوری نانو)، اقتصاد کلان و خواندنی‌ها منتشر شد

در بخش دنیای سرمایه، ضمن معرفی و تحلیل برنامه های خاص بازار بورس ایران همچون آکادمی بورس و لیگ ستارگان؛ تاثیر تلاطم های ارزی بر بورس کشور، چالش های استارت آپ های حوزه حمل و نقل و تحلیل پیش نگر از بازار ارز در آذرماه امسال منتشر شده است.

در این بخش برای بررسی موضوعات مذکور با امین آذریان، مدیرعامل گروه دانش شاخص بازار سرمایه؛ رسام مشرفی، استادیار دانشکده علوم اقتصادی و سیاسی دانشگاه شهید بهشتی تهران؛ امین نورشاهی و ایمان فراصت، مدیرعامل و قائم مقام شرکت ایبار به گفت و گو نشستیم. علی حیدری، کارشناس اقتصادی نیز در یادداشتی، آینده بازار ارز را پیش بینی کرده است.

در پرونده ویژه این شماره از ماهنامه �دنیای سرمایه گذاری�؛ صنعت سنگ و مشکلات آن مورد بررسی قرار گرفته است و در مصاحبه با کارشناسان و استادان این حوزه، راهکارهایی برای حل مشکلات صنعت سنگ ارائه شده است. در این بخش، مصاحبه‌هایی با سامان احمد شریفی، دبیرکل انجمن سنگ ایران؛ مالک رحمتی، قائم مقام سازمان اقتصادی کوثر؛ سامان اسماعیلی، مدیرعامل شرکت ماهان سنگ؛ سیدرضا حسینی، مدیر بازرگانی شرکت سنگ سروش؛ محمود عسکریان، رئیس هیات مدیره شرکت تولیدی ساب سنگ الوند؛ رضا حجارزاده، مدیرعامل مجموعه دیسک وینتر؛ کاوه فاضل بسطامی، مدیرعامل شرکت روشان روز به همراه یادداشتی از محمدرضا بهرامن رئیس خانه معدن ایران با عنوان �سلب اعتماد سرمایه گذاران با تنزل ارزش پول ملی� ارائه گردیده است.

در بخش انرژی نیز، چالش های صنعت برق؛ جایگاه های سی.ان.جی و مشکلات مربوط به تولید کمپرسورهای نفت را در گفت و گو با کارشناسان این حوزه بررسی کرده ایم. مروری هم بر گزارش های رسانه های خارجی راجع به تحریم های ایران و مواضع ترامپ داشته ایم. در این بخش، مصاحبه هایی با محسن مشایخی، رئیس دائمی دبیرخانه سی.ان.جی کشور؛ محمد علی علایی، مدیرعامل مدیرعامل شرکت تانیر؛ عباس طائب، معاون طرح و توسعه شرکت توربو کمپرسور نفت (O.T.C)به همراه یک گزارش با عنوان �تحریم های ایران، بازی دو سر باخت برای ترامپ� درج گردیده است.

همچنین در بخش صنعت این شماره از ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری"، چشم انداز امیدوار کننده ای از تولید کفش نانوی ایرانی؛ نانو پزشکی در ایران و بطور کلی، صنعت نانوی کشور ترسیم کرده ایم. در این بخش، گفتگو با اعظم ناظر، مدیرعامل شرکت سپنتا نوین ویرا؛ دکتر رضا فریدی، مدیرعامل شرکت زیست ابزار پژوهان؛ پرویز ایمان زاده، مدیرعامل شرکت آزادفیلتر و نادر نادری، مدیرعامل شرکت فناوران نانو مقیاس منتشر شده است.

در بخش اقتصاد کلان نیز، وضعیت فعلی اقتصاد ایران را بررسی کرده ایم. در این بخش علاوه بر یادداشتی از مرتضی فغانی، عضو اتاق بازرگانی ایران با عنوان �بازگشت تحریم ها؛ فرصت یا تهدید؟!� ؛ مصاحبه هایی نیز با دکتر حسن خجسته، استاد دانشگاه؛ چنگیز گورسل، رایزن اقتصادی ترکیه در ایران، محمد ابراهیم انصاری لاری، مدیرعامل منطقه آزاد کیش به همراه یک گزارش مجلس شورای اسلامی با عنوان �حمایت از بخش خصوصی به نفع اقتصاد کشور� به چاپ رسیده است.

�ایران، بهشت معادن دنیا�؛ �معرفی کشورهای پیشرو در صادرات مواد معدنی�؛ �نابودی برندهای نوستالژیک ایرانی� و �پائین ترین نرخ بیکاری متعلق به کدام کشورها است؟� از جمله مطالب خواندنی این شماره از ماهنامه �دنیای سرمایه گذاری� می باشد.

بیست و پنجمین شماره ماهنامه "دنیای سرمایه‌گذاری" از امروز در 96 صفحه ب از طریق اشتراکات و نیز پایگاه خبری این نشریه در دسترس علاقمندان قرار دارد.AwardPics/118_2.jpg          AwardPics/118_3.jpg


بازگشت