بازدید

بازدید مدیر عامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته از شرکت فناوران نانو مقیاسرئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته کشور از سه واحد صنعتی دانش بنیان فعال در حوزه صنایع پیشرفته در استان های تهران و البرز بازدید کرد.

به گزارش ایران آنلاین، رضا نقی پور اصل در ادامه برنامه های بازدید از صنایع پیشرفته کشور با همراهی مدیران و کارشناسان صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، با حضور در شهرک صنعتی سیمین دشت استان البرز از شرکت آرد تک کرج که بزرگترین شرکت خصوصی تولید آرد و پیشرو در تولید آردهای خبازی، صنعتی و صنفی می باشد بازدید کرد.

رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و هیات همراه سپس با حضور در احمد آباد مستوفی استان تهران از کارخانه شرکت فناوران نانو مقیاس دارای دو خط تولید پیشرفته شامل ماشین تمام اتوماتیک ماسک سه لایه جراحی نانو الیاف دار و ماشین آلات های اسپید تولیدی ماسک فیلتردار N۹۹ مدل وی تایپ بازدید کردند.

نقی پور اصل ضمن بازدید از خط تولید و قسمت های مختلف این شرکت های دانش بنیان در نشست با مدیران این مجموعه ها از نزدیک با مشکلات آنان آشنا و دستورات لازم را جهت کمک به حل مشکلات این سه شرکت صادر کرد.


بازگشت