جشنواره و نمایشگاه داخلی

حضور شرکت فناوران نانومقیاس در دهمین دوره جشنواره فناوری نانو ۱۳۹۶

AwardPics/185_1.jpgدهمین نمایشگاه فناوری نانو، در تاریخ 17 مهرماه 1396 با حضور دانش‌آموزان، دانشجویان، پژوهشگران و صنعتگران ایرانی و خارجی و بازدید مسئولان و سفرای کشورهای مختلف به کار خود پایان داد.

این نمایشگاه که با برگزاری جشنواره برترین شرکت‌های نانو و کارگاه‌ها و نشست‌های مختلف در حوزه دانش آموزی، دانشجویی و صنعتی برگزار شد، در فضایی به مساحت 6 هزار متر میزبان 100 شرکت داخلی و خارجی فعال در حوزه‌ی فناوری نانو بود که 43 درصد از شرکت‌ها با محصولات جدید و یا برای اولین بار در نمایشگاه حضور داشند. همچنین علاوه بر حضور شرکت‌های بین المللی 8 دانشگاه بزرگ داخلی دارای زیرساخت‌های فناوری نانو و 14 آزمایشگاه ارایه دهنده خدمات فناورانه حضور داشتند.

در این دوره 25 طرح نوآورانه که در مسیر تجاری‌سازی قرار گرفت. در بخش دانش آموزی نیز بعد از بررسی 203طرح ارایه شده در مسابقه، 40 طرح از دانش آموزان سراسر کشور در نمایشگاه معرفی شد.

در این نمایشگاه نیز طبق سیاست‌های تعیین شده در سند چشم انداز، اولویت ستاد فناوری نانو در حوزه های مختلف مانند سلامت، آب، ساخت و ساز، محیط زیست، نانو مواد و زیرساختی بود که از این میان شرکت‌ها در حوزه نساجی، محصولات دارویی، تجهیزات آزمایشگاهی، نانوپوشش‌ها، نانوفیلترها و صدها محصول دیگر را در نمایشگاه معرفی کردند.

شرکت فناوران نانومقیاس تولید کننده انواع محصولات الکتروریسی و الکتروفورز مویین همچون سالهای گذشته در این نمایشگاه حضور داشت.AwardPics/185_2.jpg          AwardPics/185_3.jpg


بازگشت